ET KUIDAS MUL HALLIKS MINEMINE EDENEB? Värvitud juuste väljakasvatamine? Tänan küsimast, üle ootuste hästi. Kummaline, et keemia KULUB MAHA, mitte ei KASVA VÄLJA. Kuigi tegemist püsivärviga. See on super, kuna esialgu oli väike hirm, et aastajagu istub mul hallikas, aeglaselt üle kõrvade vajuv 'murumüts' peas, kui mu naturaalne toon uksejuurtest alates end ilmutama hakkab. Aga ei, õnneks. Hetkel on pea selline lõbusalt kirjuvõitu, justkui oleks juuksurile kenakese summa maksnud salkude heledamaks ning tumedamaks toonimise eest. Vasak peapool muide hulga hallim kui parem pool, kusjuures vasakust meelekohast jookseb ekstravagantne, kitsas, säravalt helehall triip juukseotsteni välja. Hoian juuksed suht pikad (tegin paar kuud tagasi ka keemilised lokid), panustades elegantse lohakusega ülespandud soengutele. Pluss efektsetele kõrvarõngastele.
p.s. Nagu taiplikum lugeja ehk juba aru on saanud, pole foto ülaservas mitte minu juuksed, vaid dekoratiivse kõrrelise puhmas meie aias:-)
------------
UPDATE ON GOING GRAY:  Ms Harmon is really pleased with a way her hair is dealing with going gray. Luckily, dye seems to FADE away rather than GROW out. Stay toned! Oops, I meant stay tuned! :-)
June 17/2016